WWW.MAXDOORS.RU

J.A. Redmerski Zło w zarodku

Grzegorz Kasjaniuk Zło w popkulturze

W. J. Baltzell A Complete History of Music

E. W. Hornung A. J. Raffles, A Gentleman-Thief: 27 Crime Tales in One Volume

Hanna Greń Awers


Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia. Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią częściej, niż ktokolwiek chciałby przyznać. Sprawiedliwość nie zawsze triumfuje i niekiedy to zło ma ostatnie słowo. „Awers” to brawurowa wyprawa w głąb bezlitosnej miejskiej dżungli. To uważne spojrzenie na otaczający nas świat, w którym nie brak złowieszczych detali. Pełen niewyjaśnionych zbrodni i niesamowitych historii, niemal pulsujących od zawartego w nich zła.

625.33 RUR

/ / похожие

Подробнее

Leszek J. Jasiński Surowcochłonność gospodarki a zmiany w technice

J. Redmerski A. Song of the Fireflies


From New York Times and USA Today bestselling author of THE EDGE OF NEVER, J.A. Redmerski you a heart-wrenching New Adult novel of love, secrets and the choices we make…Love makes you do crazy things…Brayelle Bates has always been a force of nature and the only person who has ever truly understood her is her childhood sweetheart, Elias Kline. But Elias never knew the truth about her agonizing past – until one night changes everything.Desperate to escape her fate, Bray convinces Elias to flee with her, and as the two try to make the most of their circumstances, Elias soon realises that there’s a darkness driving Bray he can’t ignore. Now, in order to save her, he’ll have to convince Bray to accept the consequences of her past – even if it means losing her.

450.01 RUR

/ / похожие

Подробнее

J.A. Redmerski Zabić Sarai

J.A. Redmerski Drugie życie Izabel

J.A. Redmerski Łabędź i Szakal

Jane Lark I Found You


‘Emotional, romantic, and heartbreaking’ – Imagine a World~A hot New Adult romance perfect for fans of J Lynn & J. A Redmerski!Tomorrow is for regrets. Tonight is for being together.On a cold winter night, Rachel and Jason's lives collide on Manhattan Bridge. She's running from life, he's running toward it. But compassion urges him to help her.His offer of a place to stay leads to friendship and trouble. There's his fiancée back home in Oregon and a family who just don’t trust this girl from the wrong side of the tracks.But when the connection between them is so electric, so right… everyone else must be wrong. And as the snow begins to settle on the Hudson, there’s nothing but the possibility of what could be – of this, right here, right now. Them.

273.39 RUR

/ / похожие

Подробнее

J. O. Wells A Commentary on Herodotus


"A Commentary on Herodotus" by J. Wells, W. W. How. Published by Good Press. Good Press publishes a wide range of titles that encompasses every genre. From well-known classics & literary fiction and non-fiction to forgotten−or yet undiscovered gems−of world literature, we issue the books that need to be read. Each Good Press edition has been meticulously edited and formatted to boost readability for all e-readers and devices. Our goal is to produce eBooks that are user-friendly and accessible to everyone in a high-quality digital format.

134.37 RUR

/ / похожие

Подробнее

J. W. Gibson Recollections of a Pioneer


"Recollections of a Pioneer" by J. W. Gibson. Published by Good Press. Good Press publishes a wide range of titles that encompasses every genre. From well-known classics & literary fiction and non-fiction to forgotten−or yet undiscovered gems−of world literature, we issue the books that need to be read. Each Good Press edition has been meticulously edited and formatted to boost readability for all e-readers and devices. Our goal is to produce eBooks that are user-friendly and accessible to everyone in a high-quality digital format.

0 RUR

/ / похожие

Подробнее

J. W. Brazier Arrival

W. J. Brejnak Dysleksja

Иоганн Вольфганг фон Гёте Iphigenia in Tauris


Примечание: «Ифигения в Тавриде». Полный вариант заголовка: «Iphigenia in Tauris : a tragedy, written originally in German / by J. W. von Goethe».

0 RUR

/ / похожие

Подробнее

Mirosław J. Leszka Symeon I Wielki a Bizancjum. Z dziejów stosunków bułgarsko-bizantyńskich w latach 893–927

Гилберт Кит Честертон Eugenika i inne zło


Eugenika i inne zło Chestertona należy do tych jego dzieł, których wspólną cechą pozostaje niezwykła aktualność podejmowanych zagadnień. Poruszana problematyka moralna przy dogłębności analizy na polu logiki i wiecznie żywych idei Ewangelii, w konfrontacji z rozpoznaniem ludzkiej natury zaskakuje konsekwencją oraz wrażeniem, że wszystko to znamy z osobistych sytuacji i życia społeczno-politycznego.
Eugenika i inne zło Chestertona należy do tych jego dzieł, których wspólną cechą pozostaje niezwykła aktualność podejmowanych zagadnień. Poruszana problematyka moralna przy dogłębności analizy na polu logiki i wiecznie żywych idei Ewangelii, w konfrontacji z rozpoznaniem ludzkiej natury zaskakuje konsekwencją oraz wrażeniem, że wszystko to znamy z osobistych sytuacji i życia społeczno-politycznego.
Autor rozkłada na czynniki pierwsze każdą sprzeczność z zasadami wynikającymi z prawdziwego porządku rzeczy, tak zakorzenioną w stereotypowym, powszechnym „myśleniu”, że możliwą do przełamania tylko na drodze konwersji. Pokorne otwarcie na prawdę stawia go w szeregu najsprawniejszych detektywów, precyzyjnie tropiących niekonsekwencje ludzkiego myślenia i postępowania, zwłaszcza stanowiące występek przeciwko niezmiennemu prawu naturalnemu z odwiecznego ustanowienia Bożego.
Zupełny brak tej logiki ma miejsce w „kulturze” liberalnego relatywizmu pełnego hipokryzji, która dla pozoru wspaniałomyślności wprowadza ułatwienia i podjazdy dla wózków niepełnosprawnych, jednocześnie bezlitośnie zezwalając na „aborcję” eugeniczną ułomnych, którym nie pozwala się urodzić.


W 2011 roku mówi się, że genetycy są w stanie w kodzie genetycznym embrionu poczętego in vitro zdiagnozować wady, które są źródłem ponad sześciuset chorób, a liczba ta z każdym dniem rośnie. Nie jest to jednak sukces, bo owa wiedza nie służy do leczenia poczętego życia, ale do stosunkowo łatwego – jakby zupełnie bez konsekwencji – pozbycia się «namierzonego degenerata». Jedno przechylenie retorty – nikt nie zauważy, nikt nie krzyknie z bólu, nikt się nie poskarży, bez szokujących statystyk – cicho, czysto, legalnie. W XXI wieku laboratorium przejęło rolę krematorium wojennego i jest tak samo realnie skuteczne i «dobroczynne» – czuwa nad szlachetnością rasy.

(fragment wprowadzenia, ks. dr Waldemar Olech)

292.08 RUR

/ / похожие

Подробнее

Grzegorz Skorupski Smak błękitu


Ciche miasteczko pogrążone w sennej mgle i bezwzględny morderca. Jest deszczowa jesień. Do wybuchu Wielkiej Wojny pozostały trzy lata. Do małego prowincjonalnego miasteczka Gostyń przyjeżdża prokurator Adam Karski z Poznania, by objąć stanowisko asystenta sądowego. Nie zdaje sobie sprawy, że wplątuje się w niebezpieczną grę. Czy śmierć jego poprzednika była naturalna, a pewne zdarzenia tylko jemu wydają się tajemnicze? „Smak błękitu” to pierwsza część serii mrocznych kryminałów o Adamie Karskim, który staje w szranki z okrutnymi i inteligentnymi mordercami, by wciąż przekonywać się, że zło czynione przez człowieka nie zna granic i może przybierać niejedną maskę.

703.32 RUR

/ / похожие

Подробнее

Alfred Mann The Study of Fugue


Classic study comprises two parts. The first is a comprehensive historical survey of writings on the fugue from the beginning of fugal teaching (c. 1350) to the present. Part Two explores in depth four 18th-century studies which are its classical presentations: Steps to Parnassus, J. J. Fux (1725), A Treatise on Fugue, F. W. Marpurg (1753–54), Fundamental and Practical Essay on Fugal Counterpoint, Padre Martini (1775), A Manual of the Fundamental Principles of Composition, J. A. Albrechtsberger (1790). Translations of texts, introductions and critical commentary, and many musical examples. Index. Bibliography.

1294.64 RUR

/ / похожие

Подробнее
www.maxdoors.ru — Каталог цен и описаний на компьютерную и бытовую технику, товары для офис и дома, электронику, товаров для сада и дачи. Мы занимаемся поиском лучших цен в интернет магазинах по всей России, знаем где купить J A Redmerski Zło w zarodku по оптимальной цене в онлайн-магазинах. На нашем сайте www.maxdoors.ru предоставлена вся необходимая информация для правильной покупки J A Redmerski Zło w zarodku — фотографии товаров, отзывы пользователей, поиск по модели и производителю, наименованию или модели, инструкции по эксплуатации, а так же экспертные обзоры, сайты предлагающие покупу онлайн с доставкой заказа в ваш город.